View cart “КАРБОНАРА -Шпагети, Макарони” картичката е додадена во Вашата кошничка.

БОЛОЊЕЗЕ -Шпагети, Макарони

190 

мелено месо, доматен сос, пармезан

 
Категорија:
Updating…