View cart “МАКАРОНИ СО СИРЕЊЕ” картичката е додадена во Вашата кошничка.

БОЛОЊЕЗЕ -Шпагети, Макарони

190 

мелено месо, доматен сос, пармезан

 
Категорија:
Updating…