БОЛОЊЕЗЕ

150 240 

доматен сос, мелено месо, кашкавал Bolognese sauce, yellow cheese

Clear
 
Големина

Мала, Средна, Голема

Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.