ВЕГЕТАРИЈАНА

210 370 

(доматен сос, кашкавал, тиквица, пиперка, домат, кромид, маслинки, шампињони, пченка ) (tomato sauce, yellow cheese, zucchini, peppers, tomato, onion, olives, champignons, corn)

Clear
 
Големина

Мала, Средна, Голема

Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.