КАПРИЧИОЗА

160 320 

(доматен сос, кашкавал, свинска/пилешка шунка, шампињони) (tomato sauce, yellow cheese, pork /chicken ham, champignons)     

Clear
 
Големина

Мала, Средна, Голема

Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.