КОЗА НОСТРА

190 350 

(доматен сос, кашкавал, чаден свински врат, кулен, кравјо бело сирење, маслинки, кромид, пиперка, шампињони) (tomato sauce, yellow cheese, smoked pork neck, kulen salami, white cheese, olives, onion, pappers, champignons)

Clear
 
Големина

Мала, Средна, Голема

Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.