ПАСТРМАЈЛИЈА (пилешко месо)

170 250 

(пилешко месо, кашкавал,шампињони, кромид, пиперка,маслинка)

Clear
 
Големина

Мала, Средна, Голема

Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.