ПЕПЕРОНА

170 340 

( доматен сос, кашкавал, кулен, кромид, пиперка, шампињони) (tomato sauce, yellow cheese, kulen salami, onion, pappers, champignons )

Clear
 
Големина

Мала, Средна, Голема

Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.