ПИЦА СО МОРСКИ ПЛОДОВИ

190 350 

( доматен сос, кашкавал, морски плодови, тартар сос ) (tomato sauce, yellow cheese, seafood, tartar sauce)

Clear
 
Големина

Мала, Средна, Голема

Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.