ПИЦА СО ТУНА

180 340 

( доматен сос, кашкавал, туна, кромид, маслинки ) (tomato sauce, yellow cheese, tuna, onion, olives)

Clear
 
Големина

Мала, Средна, Голема

Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.