РОМА

170 340 

(доматен сос, кашкавал, чаден свински врат, шампињони) (tomato sauce, yellow cheese, smoked pork neck, champignons)

Clear
 
Големина

Мала, Средна, Голема

Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.