View cart “ГРЧКА САЛАТА” картичката е додадена во Вашата кошничка.

ЦЕЗАР САЛАТА

180 

зелена салата, пилешко бело месо, домат, кубети, цезар сос, пармезан

 
Категорија:
Updating…