ШЕФ САЛАТА СО ПИЛЕШКО МЕСО

190 

зелена салата, рукола, домат, краставица, морков, цвекло, цезар сос, пармезан, пилешко месо, лебче од фурна (lettuce, arugula, tomato, cucumber, carrot, beet, Caesar sauce, parmesan, chicken  meat, oven bread )

 
Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.