View cart “ТАРАТУР” картичката е додадена во Вашата кошничка.

ШОПСКА САЛАТА

120 

домат, краставица, кромид, кравјо бело сирење

 
Категорија:
Updating…
  • ТАРАТУР
    100 
  • Вашата кошничка е празна.