View cart “ШЕФ САЛАТА СО ПИЛЕШКО МЕСО” картичката е додадена во Вашата кошничка.

ШОПСКА САЛАТА

120 

домат, краставица, кромид, кравјо бело сирење

 
Категорија:
Updating…