СЕНДВИЧ СО ПИЛЕШКО МЕСО

150 

лебче од фурна, пилешко бело месо, помфрит, зелена салата, ѕаѕики, домат, краставица, кромид / oven bread, chicken white meat, french fries, lettuce, tzatziki, tomato, cucumber, onion

 
Категорија:
Updating…
  • Вашата кошничка е празна.